WİNX KARAKTERLER:

BLOOM:

10 Aralıkta doğdum ve peri işaretim Ejder. Gardenya'dan geliyorum; Dünyada, annem Vanessa ve babam Mike ile yaşadım.

Bir gün parkta Stella adında bir periye ve büyük tehlikeli bir yaratığa rastladım. Ve bu sarışın periyi korumak için, sahip olduğumun farkında bile olmadığım sihirli güçlerimi kullandım ve maceram bu noktada başladı! Dünya'dan ayrılıp Alfea sihir okuluna geldim. O günden sonra birçok şey değişti. Kötü Trix ile karşılaştım, Lord Darkar ve Valtor'a karşı savaştım ve hepsinden önemlisi evlatlık edinilmiş olduğumu öğrendim.

Benim gerçek anne ve babam Marion ve Oritel, Domino'nun kral ve kraliçesi! Ve bir de kız kardeşim varmış, ismi Daphne, ama o ne yazık ki artık benimle birlikte olamaz. Ama sık sık rüyalarıma girerek benimle görüşüyor... Bir de Kiko var, benim sevgili tavşanım ve sevgili Pixie'm, Lockette.

STELLA:

Merhaba, ben Stella! 18 Ağustos'ta doğdum; peri işaretim Denizkızı!

Solaria' danım, pırıl pırıl ışıkla dolu çok güzel bir gezegen! Ebeveynlerim Kral Radius ve Kraliçe Moon. Onların aşk hikayesi Kontes Cassandra ve Kötü Valtor yüzünden biraz inişli çıkışlı olmuş... ama en sonunda her şey yoluna girmiş!

Bloom'a Gardenya'da rastladım: beni kötü bir yaratıktan kurtardı ama bana teşekkür etmesi lazım çünkü bu şekilde anladık ki o, Sihirli Boyuttaki en güçlü perilerden biri! O günden sonra güçlerim bayağı gelişti: Enchantix perisinden Perilerin Kraliçesine dönüştüm! Çalışmayı hiç sevmiyorum! Benim sevgi dolu Pixie'm Amore, Sihirli Boyutun en romantik minik perisi!

Flora:

Peri selamı!!! Ben Flora, Linphea'da 1 Mart'ta doğdum ve benim peri işaretim Dryad.

Çiçekler ve bitki kokusu olmadan yaşayamam, bu yüzden odam minik bir bahçeye benziyor! Çalışmayı severim ve yaptığım her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışırım.

Bir de şiir yazmayı severim, Helia sayesinde bulduğum bir tutkum, Helia her zaman benim yanımda olan özel biri. Bazıları biraz utangaç olduğumu söyler, özellikle Pixie'm Chatta, o gerçek bir 'motorçene', tahmin edebileceğin gibi!

Miusa:

Merhaba! Ben Musa ve 30 Mayıs'da doğdum. Peri işaretim Cüce!

Melody'den geliyorum, müziğin gerçek bir Kraliçe olduğu şahane bir gezegen! Müzik tutkusunu ailemden almışım; annem Matlin, harika bir şarkıcı ve babam Ho-Boe, sıra dışı bir davulcu!
Bugünlerde dersler yüzünden çok meşgulüm (Peri Kraliçesi oldum!), ama bu beni her hafta yeni bir enstrüman çalmayı öğrenmekten alıkoymuyor!

Benim kör noktam? Riven, biraz karmaşık bir çocuk, ama benim kalbimin daha hızlı atmasına sebep oluyor!
Pixie'm, garip gelebilir ama Tune, İyi Haller mini perisi! Neden garip? Ah, demek beni tanımıyorsun henüz!

Tecna:

Selam millet, Ben Tecna! :D Zenith'te 16 Aralık'ta doğdum ve benim peri işaretim Triton!

Ben her şeyin teknoloji ile bağlantılı olması gerektiğine inanıyorum! Boş zamanlarımda yeni ekipmanlar tasarlamayı ve yaratmayı seviyorum ya da bilgisayarımı açıyorum ve en sevgili Pixie'm Digit'e karşı en cesaret gerektirici maceralara dalıyorum! Tahmin edebileceğin gibi, ben çok akılcı bir kızım ve tüm durumlarla yüzleşmek için mantığımı kullanırım. Bu beni soğuk ve duygusuz gösterebilir, ama en yakın arkadaşlarım benim hassas ve cömert olduğumu bilir!

Şimdi Perilerin Kraliçesi olduğuma göre, benim için yeni bir macera başladı... ama %100 eminim ki bir perinin dileyebileceği en güzel macera olacak!

Layla:

Merhaba, ben Layla! 15 Haziranda Andros'da doğdum ve peri işaretim Chimera.

Dans etmeyi ve spor yapmayı severim ve tüm zorlukları korkmadan karşılarım. Annemle babam Andros'un kral ve kraliçesi: arada sırada tartışsak da benim için endişelenirler. Onların en önemsediği konu etik değerler, oysa ben anlık yaşamayı seviyorum!

Çok azimliyimdir ve her zaman harekete hazırım: diğer yandan, benim Pixie'm Piff de büyük bir uykucudur!

bu kadar good bye :D

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !